Přinášíme přehled pár videoklipů, které by vám neměly uniknout.

Faerčané Týr tento týden vydávají své osmé řadové album „Hel“. Singl „Ragnar Loðbrók“ je metalové zpracování tradiční faerské balady o dánském králi Ragnarovi, který žil v sedmém století. Nejstarší dochovaná verze textu, který má přes sto slok, pochází z roku poloviny 19. století. Týr vybrali tři sloky o králově setkání s Aslaugem.

Australští death-thrasheři Truth Corroded jsou po sedmi letech zpět se studiovým albem. Song „Victims Left Lepers“ odsuzuje tvrdou australskou imigrační politiku, což se odráží i ve videoklipu, kde můžem vidět záběry z detenčních center. „Bloodlands“ vydává koncem března Unique Leader Records.

Švédská blackmetalová sestava Mephorash vydá očekávané čtvrté album „Shem Ha Mephorash“. Kapela slibuje „esoterické putování napříč koncepty a myšlenkami sytému Šem ha-meforaš, který vyjadřuje 72 božích jmen.“ Album 18. dubna ve všech formátech vydá Shadow Records.

Polští prog-rockeři Riverside vyrazili na turné podpořit svou desku „Wasteland“. Zde se mužete podívat na živou nahrávku titulního songu.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x