K poslechu i tanci přinášíme výběr nových singlů, které podle nás stojí za pozornost.

Kalifornští death-grindoví veteráni Exhumed natočili své deváté LP nazvané „Horror“. Kromě běžných nosičů vyjde i ve speciální sběratelské edici na VHS, kde bude zvuková stopa doplněná i o stylový retro-hororový vizuální doprovod. Album vyjde 4. října u Relapse Records.

Jedna z nejvýraznějších kapel thrashmetalového obrození Toxic Holocaust v říjnu vydá své šesté album nazvané „Primal Future: 2019“. Kromě stylového retro-obalu kapela představuje i první singl „Chemical Warlords“.

Blood Red Throne jenorská death metalové kapela, jejímiž řadami prošla řada známých metalových muzikantů. „Fit To Kill“ je jejich deváté album a vyjde v polovině září.
Norská folk/black metalová formace Nifrost natočila své druhé album „Blykrone“, které v polovině října vydá italský label Duskstone. Atmosferický song „Varden“ je o překonávání životních obtíží a odvaze čelit překážkám.

GosT je americký dark-syntwave (neboli „slasherwave“) projekt z USA, jehož poslední album „Posessor“ mělo takový úspěch, že od Blood Music kapela přešla k velkému labelu Century Media. Nové album „Valediction“ vyjde v říjnu. GosT budete moct vidět v listopadu naživo s Mayhem a Gaahls WYRD v pražské Meet Factory.

Máte šibeniční náladu? Možná vám kápnou do noty Mortiferum, kteří hrají ponurý death/doom ve stylu Incantation. Jejich debut „Disgorged from Psychotic Depths“ v říjnu vyjde u Profound Lore Records.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x