Nové videa od Voivod, Deicide, Dee Snidera a Soulfly

Jak už napovídá titulek, vydáme se za oceán, protože hned čtyři kapely z amerického kontinentu mají nová videa.

Začneme u frontmana Twisted Sister, Dee Snidera. Třiašedesátiletý nezmar vyrukoval v letošním roce s albem „For the Love of Metal“, na kterém se představili bratři Bellmorové, kteří zůstali ve Sniderově kapele. Poslechněte si nezaměnitelný hlas jedné z největších postav metalové historie ve videu „American Made“.

V posledních dnech se doslova roztrhl pytel s videi od kanadských matadorů z Voivod. 21. září je venku jejich nová studiovka „The Wake“ a před pár dny se objevil třetí videoklip z chystané desky. Takže zde je „Iconspiracy“, jehož grafiku obstaral Costin Chioreanu.

19. října se dočkají nové fošny fanoušci Soulfly. Kapela okolo Maxe Cavalery nazvala svou jedenáctou studiovku „Ritual“ a po úvodním songu je venku další pecka, tentokrát „Dead Behind The Eyes“. V roli hosta se zde navíc objevil Randy Blythe z Lamb of God.

A na konec si dáme neznabohy z Deicide. Bentonovcům se povedla velice šťavnatá deska „Overtures of Blasphemy“ nabitá do poslední vteřiny své stopáže. „Defying the Sacred“ je toho důkazem a videoklip k této pecce je taky šťavnatý.

Foto:metal-archives.com

 

Podobné články

Nové videa od Voivod, Deicide, Dee Snidera a Soulfly

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na