Novinka od Megadeth + přírůstky na druhé stagi

Američtí thrash metalisti Megadeth si pohráli s technologií 360° natáčení a pořídili interaktivní LIVE videoklip ke skladbě „Poisonous Shadows“. Mrkněte na video a nalaďte se na vizovický Masters of Rock, kde na vás čeká představení novinkového alba Dystopia.

Nově potvrzené kapely na Rock Face Stage!

Kapriola
Čtyři ženy = horká krev. Ostravská hardrocková kapela se vyznačuje především ryze ženskou posádkou. Svůj hardrock hraje s ostrým podáním kytar, rytmickým důrazem a melodickými zpěvy. Tuto žhavou čtyřku si rozhodně nenechte ujít!

Deathward
Žánrově je hudbu Deathward obtížné zařadit. V jejich tvorbě nejdete prvky různých odnoží metalu – symfonické plochy připomínající filmovou hudbu i drsné metalové pasáže. Muzika stojí na propracovaných aranžích. Jejich vystoupení mají jedinečnou atmosféru, Deathward používají originální kostýmy i makeup. Tak se přijďte přesvědčit!

POWER 5
Tato power metalová skupina nahrála již sedm studiových alb a natočila jedno DVD. Nejnovější 2CD nese název “Talisman” a na dvou discích obsahuje nové CD + Best of za celých 20 let kapely. Na tento super výběr se rozhodně přijďte mrknout!

Titan Crusher
Mladíci z Titan Crusher teď píšou nové songy a připravují se na první vystoupení s novým frontmanem. Jejich hudební styl se mění s počasím a ročním obdobím, ale řekněme, že crossover je pro ně nejvhodnějším specifikem. Tuto povedenou čtyřku si můžete poslechnout na ROCK FACE STAGE!

Foto: facebook.com/davemustaine

Podobné články

Novinka od Megadeth + přírůstky na druhé stagi

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na