Novinky od Exlibris, Voidhanger, Ancst a Demonical

Láme se týden, takže nějaké hudební novinky přijdou jistě vhod. Nastražte uši!

Polská kapela Exlibris prošla v posledních letech změnami na postu zpěváka a bubeníka, ovšem power metalové melodie zůstavají. Pětice z Varšavy chystá vydání svého čtvrtého alba, jenž ponese název „Innertia“ a dnes zveřejnili na svém facebooku skladbu „Incarnate“. Určitě si tuhle žhavou novinku poslechněte a seznamte se s novým zpěvákem Riku Turunenem a bubeníkem Grzegorzem Olejnikem.

S novou skladbou přichází i další polská kapela Voidhanger. Kombinace death/black/thrashe je velice přísná a 2. března jim u Agonia Records vyjde jejich třetí placka „Dark Days of thr Soul“. Novinka nabídne osm flákot, včetně písně „War is Certain, Peace Is Not“.

U Agonia Records vyjde už pátá deska švédských death metalových rouhačů Demonical nazvaná „Chaos Manifesto“. Na desce se představí hned tři nový členové, konkrétně zpěvák Alexander Högbom, kytarista Eki Kumpulainen a bicmen Kennet Englund. Jak to nové sestavě šlape se můžete poslechnem uvolněné písně „Towards Greater Gods“.

Poslední novinku má na svědomí německa partička Ancst. Black/dark ambientní temnotvůrci vyráží do boje se svou druhou deskou „Ghosts of the Timeless Void“. 2. března si tak díky Lifeforce Records budete moc poslechnou jedenáct novinek, které vám určitě zabrnkají na nervovou soustavu.

Foto:facebook.com/Demonicalofficial

 

Podobné články

Novinky od Exlibris, Voidhanger, Ancst a Demonical

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na