Novinky ze světa atmosferického metalu

0

Rakouská post-black metalová skupina Harakiri for the Sky uvolnila k poslechu teaser k chystané desce. Kapela, dle svých slov na facebooku, již začala s pracemi. Vůbec poprvé nebude na řadovce HftS použit bicí automat. Místo něj se představí světová třída Krimh (Septicflesh). Další informace brzy. Harakiri for the Sky se v prosinci představí na Hellhammer festivalu, a to 1.12. v Praze, 2.12. v Ostravě a 3.12. v Brně.

Ruští post-doom metalisté Below the Sun nedávno vydali novou desku „Alien World”. Nyní kapela představuje svůj nový videoklip k písni Dawn For Nobody”. Na oficiálních stránkách kapely si můžete nový materiál objednat.

Seznamte se. Tohle je kapela ColdCell a pochází ze Švýcarska. Je to poměrně nová skupina a tvoří ji členové mystiků Schammasch. Jejich nová deska Those vyjde 3. listopadu prostřednictvím labelu Czar Of Crickets Productions. Na tomto odkazu si můžete poslechnout malou ochutnávku v podobě písně „Tainted Thoughts”. Hudebně má jít o temný black metal s psychedelickými a doomovými vlivy a s tématikou pojednávající celkově o marnivosti lidské existence.

O produkci se postaral Victor Bullok ve studiu Woodshed (Triptykon, Farsot, Schammasch, Dark Fortress).

Sdílení

O Autorovi

Redaktor webů Metalirium, Marastmusic a magazínu Full Moon, posluchač především post, sludge, stoner metalu, black metalu, post-rocku a alternativních interpretů.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na