Jak jsme nedávno zmínili, Pat O’Brian, kytarista Cannibal Corpse, zažil 10. prosince velmi nešťastný den. Po údajné domácí hádce skončilo jeho obydlí v plamenech a sám se ocitl v policení cele, poté, co vstoupil do cizího domu a na přivolané policisty měl zaútočit v nožem v ruce.

Tento těžko uvěřitelný příběh už nyní žije svým životem. O’Brian byl o několik dní později propuštěn z vazby po složení kauce ve výši 50 tisíc dolarů, v současnosti je tedy na svobodě. Při požáru však přišel o všechno, Deana Mazurkiewicz, manželka bubeníka Cannibal Corpse, proto rozjela crowdfundingovou kampaň, kde se během několika dní sešlo přes dvacet tisíc dolarů. Nemálo muzikantů také vystoupilo na obranu nešťastného O’Briana, kterému v nejhorším scénáři hrozí dlouholeté vězení. Média se příběhu pochopitelně chytila také, a tak se na veřejnost dostal nejeden detail vyšetřovacího spisu.

Jednou z položek ve spisu je výčet palných zbraní, které Pat ve svém domě přechovával: 50 brokovnic, 20 pistolí, několik poloautomatických útočných pušek, 2 samopaly typu UZI, a jako třešnička na dortu se na seznamu objevily i dva plamenomety. To už je pěkná sbírka, připomeňme však, že O’Brian byl svou vášní ke zbraním známý a přístup ke zbraním se ve Spojených Státech řídí úplně jinými pravidly. Podle spisu však také na obyvatele domu, do kterého vpadl, křičel, že se blíží poslední soud, a svým rodičům údajně během osudného dne volal, aby je varoval před příchodem mimozemšťanů.

Po dlouhých deseti dnech se pak k situaci vyjádřila i kapela:

„Nemůžeme do situace vnést více světla, chtěli bychom ale říct, že Patovi se dostalo péče, kterou potřeboval, a oceńuju podporu, které se mu dostalo od fanoušků Cannibal Corpse z celého světa. Pat je v současné době s rodinou a přáteli a těší se, až se dá zdravotně do pořádku. Všechny koncerty Cannibal Corpse proběhnou tak, jak bylo naplánováno.“

Podpořit Pata O’Briana můžete zde: https://www.mightycause.com/story/Patobrien

Vývoj situace můžete sledovat na FB profilu kapely: https://www.facebook.com/cannibalcorpse/

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x