Po delší časové odmlce a po odchodu kytaristy a spoluzakladatele Pavla přichází kapela Severals s novým singlem „Melody“, který oficiálně vychází skrze hudební kanál Dreambound dne 30.11.2020 a následně 7.12.2020 na všech digitálních platformách.

“Každý z nás má svůj bod nula ve svém vesmíru / svou Polárku / svou melodii, která ho všude provádí a drží ho nad vodou.” Co ale když svou melodii ztratíme? Singl „Melody“ se zabývá přesně tímto tématem. V písni zaujmou melodické pasáže spolu s emotivním refrénem, který doprovází tvrdé kytarové riffy a hrubý zpěv.

Nový počin plzeňské čtveřice Severals byl nahrán v soukromém studiu za dohledu Pavla Chyšky. O mix a master se postaral australský hudební producent Lance Prenc, který spolupracoval například s interprety Alpha Wolf nebo Thornhill.

Videoklip vypráví příběh mladého muže, který ztratil svou lásku, svou melodii. Ačkoliv se snažil svou milovanou zachránit z plných sil, dívka boj o život prohrála a zřítila se z útesu. Příběh pokračuje žalem a smutkem, kdy muž položí náramek na hrob své lásky. Náramek představuje poslední fyzickou věc, která mu po dívce zbyla. Ztracený v životě se muž utápí v myšlenkách ve své hlavě, které proměňují jeho lásku v nenávist. Zoufalý a bezradný se muž vrací k hrobu své milé, kde si surově bere do ruky zpět onen náramek. Ten se znenadání muži rozzáří v ruce jako symbol stálé přítomnosti zdánlivě ztracené lásky i melodie.

Režie, scénáře i postprodukce videoklipu se chopil frontman kapely Severals Dominik Fencl ve spolupráci s kameramany Eliškou Sedláčkovou a Martinem Mrštíkem. Příběhové záběry byly natočeny v okolí města Plzně, kde byly mimo jiné znovu využity prostory z předchozích videoklipů písní „Habitat“ a „Luna“.

Kapela Severals tímto singlem odkrývá první píseň z připravovaného dlouhohrajícího alba, které se začne natáčet začátkem roku 2021.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x