Deprese je společenským problémem, o němž se mnozí bojí mluvit, protože se za své potíže stydí, když čelí toxickým předsudkům. Svalbard patří mezi umělce, kteří se snaží donutit své posluchače sáhnout hluboko do svého svědomí a přemýšlet. Kapela, která ve svých textech řeší společenská témata, se tentokrát noří hluboko do vrstev duševních nemocí. „When I Die, Will I Get Better?“ je nejosobnějším albem zpěvačky a kytaristky Sereny Cherry, která se stala objetí domácího násilí. Své trauma otiskla právě do nových skladeb. Skrze ně se snaží povzbudit ke zdravé komunikaci s pochopením.

V pořadí třetí deska „When I Die, Will I Get Better?“ bristolské čtveřici vychází 25. září, tedy dnes. O vydání v Evropě se stará britský label Church Road Records. Značku založila Justine Jonesová, která dříve pracovala pro Holy Roar Records. O vydání v Severní Americe se stará Translation Loss Records. V Japonsku desku vydá značka Tokyo Jupiter Records.

Stream „When I Die, Will I Get Better?“ si můžete pustit na webu Metal Injection. Album, které je postaveno na crustovém rytmu, post-hardcorovém křiku a post-rockových kytarách, je k poslechu i na Spotify, a to v lepší zvukové kvalitě.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x