Powerwolf lákají na speciální edici připravované desky

Němečtí powermetaloví vlci Powerwolf ohlásili novou desku už před nějakou dobou, The Sacrament of Sin vyjde 20. července u Napalm Records. V pořadí už sedmá řadovka nabídne 11 nových skladeb, ale i něco navíc!

Speciální třídisková edice totiž kromě samotné desky nabídne orchestrální nahrávku (detaily zatím zveřejněny nebyly), především pak v limitovaném boxu najdete CD s deseti cover verzemi s názvem „Communio Lupatum“. A ne, Powerwolf se nevydají cestou coverování disko hitů jako mnoho jiných, na desce najdete deset písniček od Powerwolf v podání velmi atraktivních kapel: Eluvietie, Epica, Heaven Shall Burn, Amaranthe a další přehráli klasické pecky po svém a vtiskli jim svůj osobitý zvuk. Součástí edice také bude velkorysá osmdesátistránková publikace, vlajka, podepsaná fotografie všech členů kapely a dva vinyly.

Powerwolf také natáčí videoklip, který jistě spatří světlo Youtube už před vydáním desky, která písnička z nové desky se ale stane pilotním singlem, zatím kapela drží v tajnosti.

Detaily speciální edice nové desky si můžete prohlédnout zde.

Podobné články

Powerwolf lákají na speciální edici připravované desky

About The Author
- Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na