Loving All Colours

Pražská folkcore (říkejme tomu třeba takhle) rodina Cruadalach slaví 25. září šestej rok ve hře společným koncertem s mladými deathmetalovými hipíky z Noxist v druhdy akustickém klubu Jamm poblíž metra Hradčanská, který ten večer bude poprvý pokřtěn krví a potem.

Půjde o komorní párty, na níž se objeví nový merch kapely s titulem „Proud to be a Life-Worshipping Bastard“ a plakáty ke koncertu ve vysoký gramáži pro lidi, co uměj ocenit dobrou práci. Vstupný 80,- má pokrýt náklady spojené s akcí. V rámci koncertu bude možnost přispět na činnost občanského sdružení Legis Skopje, který právě v těchto dnech nejen pomáhá řecký policii tahat lidi z moře, ale také jim přežít na cestě Makedonií. Známe Gabrielu i Jasmina z Legisu a víme, že se pomoc dostane přímo k potřebným.

Also we´ve got a message to whoever it might concern:

لكل ضحايا الحرب الباحثين عن السعادة في الجمهورية التشيكية: إن أردتم أن تتعرّفوا على القليل من الثقافة التشيكية فمرحبا بكم في حفلنا الموسيقي. ربّما لم تسمعوا عن هذا النوع من الموسيقى و المرح و مربّما لن يكون قريب لأذواقكم. رغم ذلك نرحب بكم بيننا. اعلموا أنّنا لا نتجاهل وضعك

Pojďme ukázat, že metal není mrtvej a nehybnej.

Wild for the night, fuck being polite.

https://www.facebook.com/events/1620272711595280/

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x