„A že hra na demokracii skončila dřív, než začala, zjistils teď a dostals strach…“ zpívá Michal z Průmyslové smrti v novém singlu. První singl „Otcové a dějiny“ představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku Průmyslové smrti, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022.

Po šesti letech, které uplynuly od vydání poslední velké desky Průmyslové smrti s názvem „Invaze změn“, ohlašuje kapela příchod nového alba „Pedagogika poražených“. To vyjde na přelomu zimy a jara 2022 u labelu Papagajův hlasatel records.

Na novém albu kapela přichází s novými, nápaditými kompozicemi skladeb, v nichž se mísí agresivní rychlé pasáže s pomalými, což pro tuto kapelu oproti poslednímu albu „Invaze změn“ není obvyklé. Těžkotonážní začátky i thrash metalové rozjížděčky písniček doplňují extrémně rychlé pasáže, na které nastupují metalové mezihry.

LP „Pedagogika poražených“ dává vizi světa takového, jaký je: světa paranoi, světa strachu z reality, světa z reálně odžitého života, světa strachu ze skutečných lidí a skutečných emocí. Je to svět hrůz, které zde už jsou a jsou neviděny, je to peklo v éteru, ve čtvrté dimenzi levitující mezi námi, je to pravda, kterou nevidíme, je to cesta, kterou nechceme jít, a přesto jdeme.

Aktuální koncerty:

17.12.2021-Polná Klub, 15.1.2022-Ostrava, 25.2.2022-Blatná křest a release party, 26.2.2022-Linz/AT, 11.3.2022-Praha 007 křest a release party, 12.3.2022-Brno Kabinet Múz křest a release party.

Průmyslová smrt na síti:

https://www.facebook.com/prumyslovasmrt

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x