Občas se stane, že kapela chce změnit svůj hudební směr. Někdy to vyjde, někdy bohužel ne… Teď se v tomto stádiu nachází francouzská kapela Right to the Void, které vyšlo u labelu WormHoleDeath 17. listopadu EP „Lūnātĭo“.

Francouzská kapela má ve své diskografii dvě alba nahraná v MathLab Recording Studios a podíleli se na nich Jonathan Mazzeo (produkce) spolu s Christianem Donaldsonem (mix + mastering). Zatímco Donaldson se na „Lūnātĭo“ opět podílel, tak producent i studio dostálo změn. A změnu pocítila i muzika. Do hudby se na úkor brutality dostalo o poznání víc melodií, a přestože tempo poněkud zvolnilo, stále je z projevu Right to the Void cítit energie na kilometry daleko. Další slyšitelná změna jsou kytary, které dostávají velké množství prostoru, což je jen ku prospěchu věci, a zapracovalo se i na vokálech. Projev Guillauma dosáhl takřka klasických melodeathových měřítek, jen tu a tam se objeví nějaký ten výkřik. Inu, tohle všechno přináší francouzská čtveřice na třech písních, které jsou na „Lūnātĭo“ zaznamenány.

Right To The Void avizovali změnu a ta je na novince slyšet. Jestli kapela udrží nastavený směr, bude melodeathová scéna obohacena o bandu, kterou bude stát za to sledovat.

Foto:WormHoleDeath

Right To The Void - Lūnātĭo

8

Skladby

8.0/10

Originalita

7.5/10

Produkce

8.0/10

Zpěv

8.0/10

Instrumentální složka

8.5/10

Klady

  • Progres kapely

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x