Již delší dobu jsem sledoval, jak tento projekt postupně vznikal od základů, a minulý týden se Vojtěch Pokorný a Matěj Moravec z kapely We Are Dust You Turn Into vytasili s prvním singlem The Greatest Murder Ever“. A hned překvapili kvalitní prací i hudbou. Pojďme se tedy dozvědět více v rozhovoru s Vojtěchem Pokorným.

Jak bys popsal žánr, který tvoříte?

Především jako death metal/death core. Mícháme dohromady všechny žánry, zejména extrémního metalu, tak, jak nás to baví, a doufáme, že si hudba získá stejně otevřené a naladěné lidi, pro jaké naši hudbu děláme.

Jak vznikl tento projekt?

Projekt vznikl z předešlé, rozpadlé kapely Deleatur, kde byl problém najít společnou cestu. Jsme důkazem, že i když nemáte lidi, tak lze udělat dobrý materiál. Jen chtít.

Takže sestava ještě není úplně kompletní?

Přesně tak. Hledáme ještě kytaristu, basáka a bubeníka, kteří mají také rádi extrémní žánry metalu, ale pokud dlouho nenajdeme, tak nás to nezastaví.

Názvy jak projektu, tak singlu mají blízko k posmrtné otázce, co tím zamýšlíte?

Téma singlu se týká pravděpodobně každého z nás, nicméně odpovědi necháváme na posluchači. To je směr, jak si představujeme, že má hudba fungovat.

A jméno kapely?

Prostě nás to napadlo a přišlo nám to zatraceně dobrý. Naším cílem je prostě dělat maximálně kvalitní hudbu při možnostech, které máme.

Kde vznikl singl?

Song vznikl ve studiu Tomáše Kryla, kytaristy Attack the Hero a Time Passanger. Tímto mu chceme vyjádřit obrovskou vděčnost za profesionální práci a přístup. Díky, Tome! Spolupráce byla super a ve studiu jsme si to užili. Bylo pár kiksů, ale nakonec jsme všechno zvládli. Konec konců, výsledek můžete slyšet – a myslíme, že je to dobře odvedená práce.

Chystáte brzy další počin?

Do konce roku 2019 chystáme ještě další single. Doufáme, že vše stihneme včas.

Jak se mohou dostat noví posluchači k vaší hudbě?

Naše hudba je volně ke stažení na našem webu www.wearedustyouturninto.com nebo na sociálních médiích včetně YouTube. Naším cílem je udělat naši hudbu maximálně dostupnou pro všechny, kteří nás na naší cestě podporují. Budeme rádi, když nás podpoříte taky. Jsme tu pro Vás!

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x