Something Like vypouštějí v těchto dnech do světa singl ONA“. Ten startuje novou éru kapely, kdy do ní po dlouhém hledání přichází nový zpěvák Matěj (ex Anthems), který ji vlévá novou sílu do žil. Kapela za dobu své existence vydala dvě desky, odehrála spoustu koncertů se spoustou kapel (Fall of Serenity, War of Ages, Myra, Disease Illusion). Zahrála si na menších i větších festivalech (Death Coffee Party, Rock for People, Czech Death Fest) a hodlá v tom pokračovat, protože to je to, co kluky baví ze všeho nejvíc – živé koncerty.
Something Like nikdy nebyli čistě jenom o hudbě. Hudba samotná je prázdná, pokud nenese myšlenky. „ONA“ pojednává o tom, jak si ničíme vlastní zemi. O tom, jak zabíjíme svou matku, která nám to pomalu vrací. Dává ale také naději v tom, že ještě není pozdě a je ještě šance, aby se věci změnily k lepšímu. Je to ale hlavně o našem přístupu. O tom, že změnit se musíme každý sám za sebe.
Song „ONA“ poslouchejte na všech známých streamovacích platformách, jako jsou Spotify, Apple Music nebo třeba Amazon music.

Something Like na síti:

Facebook

Instagram

Bandzone

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x