Letošní léto je od obvyklých měsíců nabitých událostmi velmi odlišné. A tak pro udržení komunitního ducha jsme spojili síly s dvanácti z nejlepších nezávislých metalových festivalů v Evropě a spoluvytváříme jedinečnou online akci pro kapely i fanoušky!

Evropská metalová aliance je společný podnik Brutal Assaultu a festivalů Alcatraz (Belgie), ARTmania (Rumunsko), Bloodstock (UK), Dynamo (Nizozemsko), Into The Grave (Nizozemsko), Leyendas Del Rock (Španělsko), Metal Days (Metal Days) Slovinsko), Midgardsblot (Norsko), Motocultor (Francie), Party.San (Německo), Resurrection (Španělsko) a Summer Breeze (Německo).
Během víkendu 7. – 9. srpna se bude konat speciální streamovaný festival nabízející exkluzivní živá vystoupení dle výběru každého festivalu. Pro podporu a přežití nezávislého festivalového sektoru, který nemá finanční oporu jako velké korporáty, budou diváci požádáni o 6,66 EUR za „plný festivalový vstup“. Na oplátku si budete moci užívat tři dny živých vystoupení od více než 35 metalových kapel na různých místech po celém světě a další exkluzivní obsah (např. rozhovory) z pohodlí svého domova. Nákupem virtuálních vstupenek také získáte slevu na tričko metalové festivalové aliance „Restartování pro 2021“.
Mezitím, abyste se naladili, bude spuštěn web na adrese MetalFestivalAlliance.com, který bude po celé léto obsahovat řadu předchozích záběrů z této festivalové kooperace včetně mnoha dříve nevysíláných setů.
Sestava a harmonogram streamingu budou oznámeny v následujících týdnech. Vstupenky budou k dispozici od pátku 10. července 2020 na webu MetalFestivalAlliance.com.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
trackback

[…] Speciální streamovaný festival podpoří evropské festivaly, včetně Brutal Assaultu […]

1
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x