Německá thrash metalová jednotka Tankard už svou káru táhne bezmála 40 let a rozhodně nehodlá končit. Naopak, sil mají na rozdávání, a tak se příští rok můžeme těšit na devatenáctou placku. Název desky je zatím neznámý, ale už nevyjde pod Nuclear Blast, ale pod novým labelem Reaper entertainment.

Za změnou vydavatelství stojí dlouholeté přátelství mezi kapelou a jistým Florianem Milzem. K tomu Tankard uvedli pár vět: ′′S Milzem a Andym Sirym jsme během působení u Nuclear blastu navázali přátelství a když si Florian založil Reaper entertainmentchtěli jsme s ním spolupracovat i nadále. Od nového labelu očekáváme pořádnou propagaci a umístění v TOP 10, jinak se rozzlobíme… Zůstaňte heavy, žízniví a zdraví,“ dodala evidentně dobře naladěná kapela.

Své si k tomu řekl i ředitel labelu Milz: ′′S Tankard jsem něco zažil, když jsem s nimi jezdil po Evropě jako manažer a měl jsem na starosti i merch. S klukama jsem navázal pevně přátelství a několikrát jsme to stvrdili v restauraci. Když jsem odcházel z Nuclear Blast, chtěl jsem mít Tankard pod sebou a jsem velice rád, že se povedlo vše dotáhnout a budu moc vydat pod hlavičkou Reaper entertainment jejich novou desku.′′

Tankard by měli nastoupit do studia ke konci roku, tak už teď dodávejme sympatickým veteránům scény na dálku energii v podobě plných půllitrů pivního moku, které budou mizet pod vlivem muziky čtveřice z Hessenska.

Foto:facebook.com/tankardofficial

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x