The Great Old Ones odkazují na bezvýznamnost člověka ve světle toho, co se děje ve vesmíru

0

Francouzští uctívači Cthulhu The Great Old Ones se opět vydávají do temného světa H. P. Lovecrafta. V průběhu letošního podzimu kapela vydá novou desku „Cosmicism”, která bude vyjadřovat literární filosofii tohoto slavného spisovatele. Tato filosofie má odkazovat na skutečnost, že lidé jsou naprosto bezvýznamní ve světle toho, co se děje ve vesmíru. Ve světle událostí, kterým nemůžeme rozumět. Ve světle problémů, které plynou kolem nás. 

Každá skladba má obsahovat specifickou lovecraftovskou entitu a také protagonistu, který se s touto entitou setkává a potápí se v obdivu a šílenství. K navození oné kosmické velikosti vám může posloužit nová skladba „The Omniscient“. Album vydají Season of Mist. 

Share.

About Author

Jsem zaměstnán jako novinář u společnosti Tiscali a Digital Plus. Také mě najdete na Sueneé Universe. Dříve jsem pracoval pro Flowee a CreativeLife. Dále píši aktuality, recenze, reportáže a rozhovory pro hudební weby Marastmusic a Metalirium. Zkušeností mám také z hudebních webů Abysszine, Hellmagazine, Metal Forever and Metal Man, Orbis Metallum a Metalista.cz.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x