Pražské trio V0NT, které hraje syrový EDM nebo dark wave elektro, vydalo ukázku z připravované kompilace Eternia Lockdown Session“. V závěsu za trackem „Paleček“ vyšel také první singl z připravované desky „Rovnost“, která vyjde 11. prosince u nezávislého domácího labelu Stoned to Death records.

Od svého prvního dema z roku 2015 V0NT vydali řadu projektů, např. split s elektro projekty GHETTOBLASTER, split s holandsko – německou sludge/powerviolence sestavou Creavsse, a také kompilace a album remixů. Hudba V0NT, jehož členové jsou součástí několika pražských punk/metal kapel, hypnotizuje svou temnotou a syrovostí. Na novém albu zazní dokonce kytarové samply.

O inspiraci pro své právě dokončené LP píší: „Track je inspirován životem Františka Palečka, legendárního velitele koncentračního tábora Rovnost. Dodnes není zcela jasné, zda se skutečně jmenoval Paleček, nebo šlo o přezdívku související s jeho výškou. Dle vzpomínek pamětníků se vyžíval v ponižování a mučení vězňů. Jeho chování nebylo nijak výjimečné, každý z nás má v sobě kus Palečka, který čeká na svou příležitost.“

V0NT na síti:

https://v0nt.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/v0ntpunx

https://stoned-to-death.bandcamp.com/

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x