Doom/blacková formace After Rain konečně po devíti letech od založení a čtyřech řadových deskách začíná koncertovat. Premiéra se uskuteční v sobotu 12. května v českobudějovickém klubu Fabrika. O týden později After Rain vyrazí na sever Čech do Litoměřic a Koštova.

„Kromě debutu budou v setlistu zastoupeny všechny desky, přičemž nebudou chybět ani dvě skladby z nové řadovky „Crematorium IV“, která vyjde letos opět u Metal Age,“ říká kytarista a hlavní tvůrce After Rain Václav Votruba.

Kapela se v uplynulém roce ustálila v nové sestavě, kdy se za mikrofon postavila zpěvačka Andrea Michálková, za basu David Hradílek a za bicí usedl Micula Parva. „David byl spouštěcím mechanismem živých After Rain. Pořád mi říkal, ať už to konečně rozjedeme naživo. Že do toho půjde s námi. Vlastně až díky němu jsem si řekl: Proč ne? Kde je vlastně problém? Jdeme do toho!“ usmívá se Václav Votruba.

Ve Fabrice s After Rain zahrají kapely Interitus a Avidity For… Druzí zmiňovaní večer zahájí ve 20:30 hodin.

V litoměřickém klubu Baronka vystoupí After Rain 18. května společně s Hillside. O den později se přesunou do Koštova na Fondyfest 4. Další koncerty přibývají, o všem kapela informuje na svém FB profilu. „V červenci se objevíme na Enter the Eternal festu ve Volyni, poté na minifestivalu v Plasech či na Hollywoodské noci v Holýšově. Po roce, co jsme dřeli ve zkušebně, jsme na koncerty nesmírně natěšení,“ vzkazují After Rain.

Foto: Votruba promotion

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x