Po překvapivém konci trojice původních členů CHILDREN OF BODOM se dlouze spekulovalo, co s kapelou provedou dva zbývající členové, frontman Alexi Laiho a kytarista Daniel Freyberg. Nyní je situace objasněná: těleso se bude jmenovat BODOM AFTER MIDNIGHT.

Koncem minulého roku všechny překvapila zpráva, že trojice zakládajících členů, Jaska Raatikainen, Henri Seppällä a Janne Wirman, opouští úspěšné těleso CHILDREN OF BODOM. Poslední společný koncert odehrála finská pětice 15. prosince a od té doby bylo kolem kapely ticho. Nejčastěji skloňovaným scénářem bylo přejmenování uskupení, protože odcházející členové byli (a stále jsou) spoluvlastníky názvu kapely a její ochranné známky. Tyto zvěsti se nakonec ukázaly jako pravdivé.

Laiho s Freybergem nakonec zvolili název BODOM AFTER MIDNIGHT, kterým se stále hlásí k odkazu úspěšné kapely. Navázat na předchozí úspěchy jim mají pomoci další známí hudebníci. Pouze 25letý bubeník Waltteri VäyrynenPARADISE LOST, Mitja Toivonen, bývalý basák hardrockové formace SANTA CRUZ, a „touring member“ Lauri Salomaa na klávesy.

Kapela pro začátek oznámila účast na třech letních festivalech, kde můžou fanoušci pravděpodobně očekávat průřez největšími hity původní kapely. Laiho sice oznámil, že bude s novou sestavou vydávat album a práce na něm již započaly, ale zatím není známo, kdy nahrávka spatří světlo světa.

Bodom After Midnight Official

Ladies and Gentlemen, let us introduce Bodom After Midnight!#bodomaftermidnight #bodomaftermidnightofficial

Zveřejnil(a) Bodom After Midnight dne Pondělí 16. března 2020

O autorovi

Fanoušek obskurního undergroundového metalu, zejména v jeho rychlejších podobách. Nadšenec do objevování neznámých (starých i nových) kapel a taky obyčejnej metloš, co si rád dá pár piv.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x