At The Gates uvolnili druhou skladbu a další nová muzika

Bývá dobrým zvykem napsat nějaký úvod, ovšem teď mi snad prominete. Švédským veteránům At The Gates vychází 18. května album „To Drink from the Night Itself“ a mnozí fanoušci melodického death metalu se už jistě nemohou dočkat. Gothenburská pětice už před měsícem dala světu ochutnávku v podobě písně „A Stare Bound In Stone“ a na tento víkend vypustila druhou skladbu. Klip k „Daggers Of Black Haze“ natočil Costin Chioreanu a nejen on odvedl výbornou práci.

Pozadu s novou deskou nezůstávají ani angličtí metalcoristi Bury Tomorrow, kterým vychází 13. června deska „Black Flame“. Na jejich Youtube kanálu se dnes objevil i klip ke stejnojmenné písni, která určitě stojí za poslech.

Ten, kdo se předloni dostavil na koncert Lacuna Coil, se mohl seznámit se symfonickou death metalovou kapelou Genus Ordinis Dei. V Praze se čtveřice z Lombardie představila ve velice slušném světle a zdá se, že je celé turné zastihlo ve formě. Jak to rozjeli Genus Ordinis Dei v milánském Live Clubu se můžete přesvědčit v živém klipu „You Die In Roma“, když atmosféru zachytilo režisérské duo Giovanni Bottalico spolu s Diegem Alberghinim.

Poslední novinka je od švýcarské kapely Near Death Condition. Death metalový kvartet si vzal do parády píseň „Army of Me“ islandské zpěvačky Björk a s pomocí Tonyho Petrocellyho (mastering a mix) a Kevina Paradise (bicí) jí dali novou tvář. Jak se jim to povedlo, už necháme na vás.

Foto:metal-archives.com

Podobné články

At The Gates uvolnili druhou skladbu a další nová muzika

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na