Máte pocit, že život stojí za hovno, nic nejde tak jak má a někdo nahoře má na vás políčeno? Tak se zkuste vžít do kůže Pata O’Briana, kytaristy Cannibal Corpse, protože ten strávil včerejší ráno v želízkách, řetězech a vestě bránící spáchání sebevraždy u soudu, kde musel podstoupit test na drogy, aby se vůbec soud začal zabývat možností propuštění na kauci.

Co tomu předcházelo? Podle indícií historka jak z Pulp Fiction, jejíž jednotlivé epizody odhalí nejspíš až policejní vyšetřování. Podle neověřených zpráv vše začalo domácí hádkou v bytě Pata O’Briana, která vyeskalovala v požár, který Pata vyhnal ven. Pat se, zřejmě v předtuše toho, co hasiči u něj doma objeví, vydal na toulky po okolí, až skončil coby nezvaný host v domě lidí, kteří zřejmě nikdy o Cannibal Corpse neslyšeli, neboť O’Briana vyzvali k odchodu, k čemuž se neměl a obyvatele fyzicky napadl. Přivolaná policie objevila kytaristu schovávajícího se v zahradě, vyzvala ho ke spolupráci, na což ovšem měl O’Brian reagovat napadením policejního důstojníka s nožem v ruce. Americká policie na rozdíl od české raději než hmaty a chvaty používá tasery, takže O’Brian skončil na zemi, paralyzovaný elektrickým výbojem. Výlet do vazby mu mezitím zpestřilo zjištění místního hasičského sboru, který v jeho hořícím bytě nalezl mimo jiné dva vojenské plamenomety a údajně i střelivo, které žárem vybuchovalo.

O’Brian byl 11. prosince obviněn z vloupání, napadení a napadení důstojníka smrtícím prostředkem a jeho kauce byla stanovena na nepříjemných padesát tisíc dolarů. Vzhledem k tomu, že podmíněný trest je při takových obvinění silně nepravděpodobný, je otázkou, zda se Phil Demmel zvládne naučit i playlist Cannibal Corpse – CC totiž mají doprovázet Slayer na amerických zastávkách jejich rozlučkového turné a když už Phil zaskakuje za Garyho Holta…

Zprávu místně příslušného policejního oddělení o zatčení včetně policejní fotografie najdete zde.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x