Černá tečka pro Ostravu aneb další kapela okradena – pomozte kapele pomocí crowdfundingu

Není to tak dávno, co jsem si psal s tour managerem, který dělá tour pro kapely Kalevala & Grimner, jejichž zastávka měla být také v Ostravě. Ptali se mě na levné ubytování blízko klubu. Hned mě trkla Ubytovna pod Mostem, není to poprvé, co jsem tam doporučil přespání nějaké kapele (nebo známým, kteří jeli do Ostravy). Bohužel to taky není poprvé, co v Ostravě okradli nějakou kapelu. Stejně dopadli Leng Tch’e, ale těm se podařilo alespoň část výbavy získat zpět.

Kapela byla okradena blízko Ubytovny pod Mostem a policie nevylučuje, že zloději s ubytovnou úzce spolupracují. Údajně se totiž nestalo poprvé, že měli podobně vytipovanou kapelní nebo jinou dodávku, a dle policie šli na jisto.

Štěstí v neštěstí měla kapela Grimner. Jejich vybavení nikdo neukradl, a tak se zbytek tour nemusí rušit. Kalevala se ukázala jako skutečně profesionální kapela, turné dojedou s tím, že nástroje jim vypůjčí kolegové Grimner (ale bohužel bez akordeonu). Slova kapely Kalevala v Ostravě v klubu Barrák byla: „The show must go on!“

Pokud se stejně jako já, Ostravák, stydíte za tyto podvratné živly, můžete kapelu podpořit zde: https://www.gofundme.com/kalevala039s-stolen-van-amp-equipment Jedná se o crowdfundingovou stránku, kde se Kalevala snaží získat zpět aspoň část financí na nové vybavení. Se sbírkou jim pomáhá jejich tour manager Sabri Julien Patzelt.

Jediné, co na závěr mohu říct, je, že je to neskutečně ohavné, odporné a zlodějům bych zlámal ruce a poslal je do lágru. Pokud nechcete být okradeni, vyhněte se zmíněné ubytovně obloukem, zejména s kapelou. Přeji kapelám, aby tour dojely bez dalších větších potíží, a snad se povede nástroje najít – nebo alespoň viníky.

Podobné články

Černá tečka pro Ostravu aneb další kapela okradena – pomozte kapele pomocí crowdfundingu

About The Author
- Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na