Agentura ENEMY booking chystá na následující dny a týdny spoustu věcí. Takže (nejen) fanoušci core muziky, čtěte…

Francouzská Alaska vyráží na turné

Ve francouzských končinách se začíná objevovat stále více a více zajímavých kapel, především v oblasti moderních žánrů jako jsou metalcore, melodický hardcore, deathcore a beatdown! Jednou z takových kapel je například Alaska, která se svou tvorbou pohybuje právě na vlnách metalcore a deathcore a poslední dobou začíná být ve Střední Evropě horkým zbožím! Existence této kapely neunikla také pozornosti českých promotérů a konci srpna uvidíme Alasku několikrát také v ČR!

Alaska v rámci své tour navštíví tyto města:
16.8 – Břeclav
17.8 – Brno
18.8 – Valašské Meziříčí
19.8 – Olomouc
20.8 – Praha

Metalcoroví Landmvrks zahrají v Brně

Bude to už bezmála rok, kdy francouzští Landmvrks odehráli senzační koncert ve vyprodané brněnské M13ce. Kdo tehdy na tomto koncertu byl, určitě na to neustále vzpomíná, protože to tehdy byl opravdu velice povedený večer a určitě bylo každému jasné, že se Landmvrks opět do Brna vrátí! No a čekání nebude nikterak dlouhé, protože se Landmvrks do Brna vrátí 3. srpna, kde je čeká opravdu skvostný koncert v prostorech klubu Na Dráze! Kdo ještě neměl možnost tento klub navštívit, může se připravit na opravdu ryzí underground a skvělý open air koncert. Ano, protože Na Dráze se hraje venku hned pod skejtovou U–rampou.

Takže každého, kdo přijde, čeká opravdu jedinečný zážitek. Kromě Landmvrks a skvělého místa se navíc můžete těšit na skvělé supporty Chasing Christy, Access Unlocked, Breaking The Cycle a Countless!

Více informací na fb eventu

Ocans Ate Alaska poprvé v Bratislavě

Jedna z předních kapel evropské metalcore/deathcore scény Oceans Ate Alaska zavítá v pondělí 14. 8. do Bratislavy, kde přijede v rámci své evropské tour. Jedná se o opravdu exkluzivní koncert, protože bude na Slovensku jediným a vidět tuto kapelu bude možné už jen o den později v Praze nebo na festivalu Brutal Assault! Bratislavský koncert se bude odehrávat v klubu British Rock Star. Na této akci uvidíme dále kapely Abyss Wathing Me, Breaking The Cycle, Dawnwatcher a domácí formace NoonWraith.

Více info na fb eventu

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x