Nevíte, na co a kam vyrazit na konci září, začátkem října? Ve vašem rozhodování by vám mohl pomoci následující souhrn akcí, jenž pořádají lidé z ENEMY booking.

Moscow Death Brigade už na konci září poprvé v Brně!

Letní festivalová sezóna už je definitivně za námi, ale nemusíme nikterak smutnit, protože jsme se nestihli ani nadechnout a už tady máme podzimní klubovou sezónu, která hlásí jednu našlapanou akci za druhou! Jedna z těch hodně povedených bude dozajisté koncert kapely Moscow Death Brigade, který se uskuteční 27.9 v Brněnském klubu Kabinet Můz. Bude to vůbec poprvé, kdy MDB odehrají koncert v ČR v jiném městě než v Praze. A kromě MDB se na této akci objeví také velice důstojný support složený hned ze čtyř dalších kapel. Zahrají tedy Catastrofy, Hopes, AAnod a Raving Ed aneb krásný to průřez žánry. Zájem o tuto akci je zřetelný a vstupenky jdou na dračku, tak neváhejte!
FB event

Už se to blíží, němečtí Tankard konečně v ČR!

Už na konci října zavítají po dlouhých pěti letech do České republiky něměčtí thrasheři Tankard. A thrashoví fans jsou už v pozoru, protože kromě Tankard se na koncertech v Praze i v Brně objeví další velice zajímavé kapely: ČAD, Catastrofy, Impalers, Fusion Bomb, Warfect, Kaar nebo Coldbloded Fish.
FB event pro Brno, 20. 10.
FB event pro Pahu 21. 10.

Cannibal Grandpa míří poprvé do ČR!!

Španělští deathcoreoví řezníci Cannibal Grandpa vyráží letos v září na své první středoevropské turné. Během tohoto turné se tato sebranka zastaví také několikrát v České republice. Svůj brutální hell nabídnout CG ve městech Náchod, Ostrava, Brno, Praha, Nový Jičín a Kostelec Nad Orlicí. Takže pokud chcete brutální nářez ze slunného Španělska, udělejte si čas a vyražte na některý z těchto připravovaných koncertů.
FB event pro Náchod 21. 9.
FB event pro Ostravu 22. 9.
FB event pro Brno 24. 9.
FB event pro Prahu 26. 9.
FB event pro Nový Jičín 27. 9.
FB event pro Kostelcem nad Orlicí

Omega Vibe a Abbies Fall vyrazí na přelomu září a října na společné turné!

Dvojice kapel Omega Vibe z Německa a Abies Fall z Prahy vyrazí na přelomu konce září a začátku října na první společné turné. Turné proběhne napříč Českou republikou, Slovenskem a Polskem. Obě kapely se prezentují moderní kombinací hardcore a metalcore místy zabíhající až k post hardcore. V tomto případě se můžeme těšit především na strhující a energickou show. Omega Vibe a Abbies Fall čekají koncerty v těchto městech, Kyjov, Liptovský Mikuláš, Košice, Ostrava, Bialsko Biala, Kopřivnice, Nový Jičín, Bydgoszcz a Kadaň. Více informací naleznete na oficiálních FB stránkách kapel…

Foto:facebook.com/tankardofficial

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x