Pořadetelé festivalu Brutal Assault opět rozšířili sestavu pro 24. ročník a opět je o co stát! Mezi 7. – 10. srpnem bude v josefovské pevnosti pořádně horko.

Nepolevujeme, pokračujeme dál a pevně věříme, že i toto oznamování potěší! Minule jsme začali s německými thrashery Destruction, tentokrát to vezmeme podobně. Máme pro vás, v nejlepší možné formě, připravené Tankard s 6,66% alkoholu! Opilecké hymny zazní z jejich nejnovějšího počinu „Hymns for the Drunk“ (2018), kterým budou sekundovat hity z jejich více jak třicetileté kariéry.

Od mosherů pro moshery – přímý, naštvaný a neurvalý hardcore s příměsí britského spratkovství – přesně to očekávejte od Higher Power z Leedsu. O trochu emotivnější stránku anglické hudby se budeme dělit s těmi nejpovolanějšími, kapelou, která s každým novým albem stále, i po letech, překvapuje. Řeč je samozřejmě o legendárních Anathema! S úspěšným albem „The Optimist“ (2017) nás přijedou pohladit po duši a zároveň přesvědčit o své neutuchající slávě a zavzpomínat na své doom metalové období..

Kapel inspirovaných Anathemou je samozřejmě spoustu, ale jen málokterá má tak znatelný podpis, jako Oceans of Slumber. Texaští temní progresivci s nezaměnitelným hlasem Cammie Gilbert budou potěchou nejen pro milovníky zasněných tónů a emotivních melodií. U temnějších tónů ještě zůstaneme a přesuneme se do Běloruska za death/doom metalovým sextetem Woe Unto Me, kteří nám přijedou představit svůj rok starý počin „…The Voidnes Flasher“ (2017).

Od potemnělých a zasněných tónů se pojďme přesunout na trochu dravější vlnu. Další kapelou do soupisky jsou legendární new yorští death metalisté Immolation! Jejich nejnovější počin „Atonement“ (2017) je jasným důkazem stálé nadvlády death metalových velikánů. V zásadě stejně důležité jméno na rozšířené soupisce jsou švédští Hypocrisy. Ti se konečně po několikaletém spánku probírají aby znovu zdecimovali světová pódia a Brutal Assault nesmí chybět!

Posledním jménem pro toto oznamování budiž tajemný black metalový projekt z Finska – Vargrav. Tajemnou mlhou zahalený projekt budiž potěchou pro všechny fanoušky takových jmen, jako Limbonic Art, Abigor, nebo ranných Emperor.

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x