Ještě donedávna by na otázku, co mají společného Karl Logan, Dave Ellefson a Rikard Sundén, existovala jediná odpověď – metal. Od tohoto týdne však mají další společný denominátor: sex s nezletilými.

Logan, bývalý kytarista Manowar, se kvůli stahování dětské pornografie ocitl na dlažbě už v roce 2018, jak však jeho proces dopadl se dohledat nepodařilo. Od léta 2020 jsou novinky ohledně jeho provinění kusé. Rikard Sundén, ex-kytarista Sabaton a Civil War, stráví devět měsíců ve vězení za údajný pokus o sexuální kontakt se nezletilou (psali jsme zde), a kariérou posledního z jmenovaných, Dava Ellefsona z (stále ještě) Megadeth, otřásá skandál právě v tomto týdnu.

Naštěstí pro Megadeth, Ellefsona i fanoušky jeho tvorby se zdá, že se v tomto případě jedná o kauzu značně přiživenou sociálními sítěmi. Co se tedy stalo? Došlo k úniku soukromých videohovorů Ellefsona a fanynky, a IG profil, který uniklá data zveřejnil, naznačil (tedy, ve skutečnosti velmi hlasitě a peprně obvinil), že se jednalo o erotické videohovory s nezletilou. Takové obvinění je samozřejmě mimořádně závažné, nejen protože Ellefson je dlouhá léta ženatý, ale je také luteránský pastor. Během několika dnů však došlo k zásadnímu obratu, Ellefson se proti těmto fámám důrazně ohradil a nakonec zveřejnila prohlášení i slečna, kolem které se skandál točí. Ta ve svém veřejném prohlášení zdůraznila, že se celé situace účastnila jako dospělá a zcela ve své vůli, šlo tedy maximálně o virtuální nevěru, nikoliv však o nezákonný styk s nezletilou.

K situaci se samozřejmě vyjádřila i samotná kapela Megadeth, která v krátkém příspěvku na FB stroze konstatovala, že je důležité, aby zazněly hlasy všech osob, kterých se situace dotýká, a že pravda vyjde najevo. Doufejme tedy, že Ellefson situaci ustojí s nanejvýš veřejnou ostudou a členem Megadeth zůstane i nadále.

Článek Metal Injection s odkazem na IG profil

Vyjádření kapely Megadeth k situaci

Vyjádření Ellefsona v tuto chvíli není dostupné ani na jeho oficiálním FB nebo IG účtu. Samotný příspěvek najdete v tomto článku, jeho autenticitu ale nelze momentálně ověřit: https://metalinjection.net/shocking-revelations/megadeths-david-ellefson-denies-underage-grooming-accusations

Foto: FB

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x