Ne každému je po chuti se na letních festivalech prodírat zástupy víkendových metalistů. A proto je výjimečnou událostí, může-li člověk v takové době vyrazit na menší klubovou akci, kde mu z jeho vášně pro kov extrémní tvrdosti a ryzosti není odepřeno zhola nic. Jedna z takových událostí se uskuteční 17. července v karvinském klubu Hard Café, neboť zde vystoupí:

TARAN (Black Metal, Polsko)

https://www.facebook.com/taranhorde

 

Polský blackmetalový underground ukrývá mnohé poklady a Taran patří k těm nejvzácnějším. Víc jak deset let trvalo, než kapela soustředila síly k dlouhohrajícímu záseku, ale nakonec se jedná o úder vskutku nemilosrdný. Zuřivý a mrazivý Black Metal, ne nepodobný například spřízněným Arkona, avšak stále svůj a dle různých ohlasů také jedovatější. Bude se navíc jednat o zcela první vystoupení Taran v ČR.

SILVA NIGRA (Black Metal, Česká republika)

https://www.facebook.com/pages/Silva-Nigra-Official/

Kapela, kterou není nutné v našich končinách představovat. S poslední deskou „Bible Bolestných Nářků“ Silva Nigra sestoupili do zvrácených hlubin negativity, která naživo působí víc než zdrcujícím dojmem. A kdo ví, možná už zazní i skladby nové…

ARMADA (Death Metal, Mexiko)

https://www.facebook.com/WARARMADA?fref=ts

Ani mexičtí Armada zde nebudou poprvé. Tam na jihu se ctí Metal, který je násilný, přímočarý a vzteklý a u nás vskutku není kapela, který by něco takového dovedla byť jen napodobit. Doražte tedy na autentické deathmetalové peklo, putas!

BLOODY OBSESSION (Death Metal, Česká republika)

https://www.facebook.com/pages/Bloody-Obsession/

 

http://bandzone.cz/bloodyobsessions

Orlovští Bloody Obsession jsou odkojeni Death Metalem ve své původní nadčasové (a ruku na srdce i té nejlepší) formě, a proto jsou jim ukradené povrchní trendy okolních imitátorů. To staré je pravé. Pochyby rozpráší chystaná novinka „Fortress of Pain“.

Sobotní metalový večer v Karviné vás vyjde na 180,- Kč. V chládku, bez nekonečných řad na pivo a v nedobré společnosti. Co víc si přát?

https://www.facebook.com/events/340158329515532/

http://www.last.fm/event/4076009+Taran+at+Hard+caf%C3%A9+on+16+July+2015

http://www.hardcafe.cz/

O autorovi

Prakticky neexistuje nic, co bych o sobě nevěděl, ale zároveň nic, co bych chtěl, aby věděli ostatní. Podstata tajemna :-)

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x