Německá blacková formace Farsot informuje o nahrávání nové desky, která vzniká v německém studiu Woodshed-Studios pod dohledem V. Santury (Triptykon, Dark Fortress). Deska naváže na poslední albumInsects z roku 2011.

Němečtí black metalisté Imperium Dekadenz chystají k vydání své nové album „Dis Manibvs“ (v překladu „To The Spirits Of The Dead“) a stane se tak 26. srpna u Season of Mist.

Ex bubeník Islanďanů Sólstafir Guðmundur Óli Pálmason přichází se svým novým projektem pojmenovaným zvláštně a jednoduše Katla a nabízí k poslechu hudební ochutnávku v podobě skladby„Dómadalur“, kterou si můžete poslehnout níže.

Heavy Metal Artwor, tak se jmenuje nový magazín, zaměřený na umění jako celek (hudba, design, ilustrace, fotografie atd.). Díky kampani IndieGoGo jsou výrobci schopni prozatím vytisknout a prodat 2500 kopií po celém světě. Níže náhled a články prvního čísla.

HMA-Metastazis-01_dmoa5f

 

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x