Filii Diaboli Tour 2014

0

28. 10. 2014 9:25
V pondělí 24.11. 2014 se v Praze po dlouhých 4 letech opět představí legendární francouzské komando Hell Militia v doprovodu švédských death/blackerů Kill a slovinských Ater Era, kteří velmi překvapili svým výkonem před Somrak a Inferno v roce 2013. Prostory pražského klubu Modrá Vopice opět slibují skvělé prostředí na 100% underground a příjemné setkání všech adeptů černého umění. Vstupenky v ceně 300 Kč budou k mání v dostatečném počtu na místě, nedočkavci si nicméně mohou udělat nezávaznou rezervaci na [email protected]
. Těšíme se na Vás a věříme, že i absentéři z minula si Hell Militia tentokrát nenechají ujít!

Ater Era (SLO)
Ater Era překvapila nejednoho vyznavače black metalu svým nekompromisním a propracovaným kázáním v roli supportu kapelám Somrak a domácímu Infernu v lednu 2013 taktéž v Modré Vopici a sklidila pod pódiem zasloužené ovace. Při příležitosti onoho klubového turné v zimě 2013 sice představili svým posluchačům i kousky z jejich posledního alba „Beneath Inanimate Grime“, nicméně poctivým koncertováním a obrážením zásadních žánrových festivalů posunuli své umění zase o notný kus dále. Slovinští raraši jsou tak připraveni Prahu atakovat ještě intenzivněji, než tomu bylo v roce 2013!

Diskografie:
In Autumn’s Solitary Decline 2011
Beneath Inanimate Grime 2013

Web: Ater Era @ Facebook

Kill (SWE)
Nesvatá black deathová úderka ze Švédska je pravým výhřezem odporného skandinávského undergroundu, čemuž odpovídá i její unikátní mix deathové morbidity a blackové dravosti. Inspirování pekelnými hordami od Gorgoroth přes Blasphemy až k Bestial Mockery a Archgoat, nám Kill za svou kariéru naservírovali 4 albové záseky z nichž zejména poslední studiovka „Burning Blood“ nepochybně potěší příznivce legendárních Von, Watain nebo Darkthrone. Poctivá porce obskurní černoty zahalí Modrou Vopici podobně jako před časem Ritual Necromacy. Skvělý příslib pekelného otvíráku pro choromyslné Francouze!

Diskografie:
Horned Holocaust 2004
Inverted Funeral 2007
No Catharsis 2009
Burning Blood 2012

Web: Kill @ Facebook

Hell Militia (FRA)
Živoucí legenda francouzského podsvětí se vrací do Prahy, aby navázala na své poslední vystoupení u nás v roce 2010. Sice už bez kultovního leadera Meyh’nacha, zato s nabroušenou břitvou v podobě tahouna ničitelů Weltbrand RSDX, který dává necro blackovým rouhačům novou energii do rituální práce po těžké ztrátě, která na ně přišla minulý rok v podobě úmrtí basistky LSK. S novým line-upem a novou nenávistí v krvi však přijíždí znovu kázat své nesvaté evangelium započaté kanonizací 4 duchů až po Jákobovo vidění obráceného žebříku do pekel. Hell Militia řeže jako nikdy dříve i přes absenci ikon předvedou Praze black metal v jeho nekompromisní podobě!

Diskografie:
Canonisation of the Foul Spirit 2005
Last Station on the Road to Death 2010
Jacob’s Ladder 2012
Web: Hell Militia, Hell Militia @ Facebook

Sdílení

O Autorovi

Redaktor webů Metalirium, Marastmusic a magazínu Full Moon, posluchač především post, sludge, stoner metalu, black metalu, post-rocku a alternativních interpretů.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na