Děčínská death metalová čtveřice Fleshless oznámila nástup do studia. Kapela, která vydala osm studiových alb, tak pokračuje ve své bohaté tvorbě. Album „Doomed“ vznikne v severočeském nahrávacím studiu The Barn pod vedením hudebního producenta, zvukového inženýra, hudebníka a leadera skupiny MEAN MESSIAH Dana Frimla.

 

 

Nové album nevyjde pod hlavičkou labelu Metal Age Productions. Kapela opustila slovenskou stáj a zamířila pod křídla německého vydavatelství Rotten Roll Rex, specializujícího se na death metal a grindcore. Vydavatelství, které zaštiťuje kapely jako Goreputation, Macupurulent, RazorRape nebo Zombieslut se tak stává novým útočištěm pro děčínské matadory.

O texty na albu se postaral Tomáš „Chymus“ Hanzl (ANTIGOD, EX-ISACAARUM, EX-AHUMADO GRANUJO). Cover vytvořil Rudi Gorging siucide art a o finální grafickou úpravu a fotografie se postarala Renáta „Renhule“ Valeš (EX-FELISHA).

Na křest novinky se fanoušci mohou těšit už v zimě, 15. prosince, při death metalovém festivalu Nice to eat you v děčínském klubu Beseda.

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x