Konec roku bývá čas bilancování a dávání si cílů do dalších měsíců. Ne každé bilancování je pozitivní, což dokumentuje poslední status death metalové kapely GRACE. V prohlášení bubeníka Patrika „Daffyho“ Nejedlého se dozvíte víc. Převzato z  bandzone profilu kapely.

Většina lidí každý poslední den v roce hodnotí jak bylo, co bylo a následně druhý den plánuje, co bude a jak bude. Tato tradice zavítala i do tábora death metalových GRACE. Původně to mělo být hodnocení a předsevzetí pozitivní, bohužel 3/4 roku 2015 byly vesměs negativní, tudíž musím (i když velice nerad) napsat v těchto řádcích, že i přes veškerou snahu se  předsevzetí konat nebudou a tímto oficiálně vyhlašuji velkou (na dobu neurčitou) probíhající pauzu kapely GRACE.

Pokud se nenajde zázračný lék v roce 2016, bude pauza převtělená do stádia „ukončení životnosti kapely“. Současný doktor a primář v jedné osobě pan Daffy už nenašel žádné účinné antibiotikum a proto byl donucen k tomuto kroku. Mrzí mě to, píchá mě u hrudi při psaní těchto řádků, ale holt i muzikantský život je závislý na tlukotu srdce, fungování mozku a hlavně na vzájemné důvěře, toleranci a přátelské výpomoci. A to u GRACE bohužel už vyprchalo a odumřelo.

Závěrem tedy – s vyhlídkou lepších zítřků – přeji všem jen to NEJ !!!!!!!

Daffy.

Doufáme, že antibiotikum se najde a GRACE nám opět budou hrát technický death.

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x