V minulosti jsme Vám již kapelu Immersion představili, nicméně věříme, že opakování je matka moudrosti, takže při příležitosti vydání jejich nového singlu se na kapelu pojďme podívat trochu podrobněji.

Vše začalo v roce 2015, kdy se zpěvák (Adam Gonek) připojil k bubeníkovi (Braňo Eisner) a kytaristovi (Peťo Poláček), kteří spolu už předtím asi 2 roky hráli a rozhodli se hledat ostatní členy do kapely. Peťo chtěl být původně basákem, což by byla zřejmě škoda, protože jako kytarista je velmi talentovaný. Po několik měsíců byl tedy Peťo basákem a jeden jejich kamarád (Miroslav Galgánek) toho času kytaristou. Toto se však stalo ještě před vznikem Immersion, kdy hudebníci jen tak zkoušeli, kterým směrem se uberou. No a tak jako ve vztazích, tak i v kapelách to chodí tak, že ne vždy všechno klape, každý má často jinou představu o společné hudbě. Miro chtěl hrát spíše old school death metal, zatímco zbytek kapely se ubíral víceméně modernější cestou. Tak se stalo, že Miro odešel a chvilku nato přišel do kapely právoplatný basák Sebastián Gáborík. Byl červen 2015 a tehdy vznikla kapela Immersion. Od té chvíle začali pánové skládat vlastní hudbu a půl roce na to odehráli svůj první koncert. První tři koncerty odehráli, i když jim ještě nevyšel žádný materiál, ale vždy se našli lidi, kteří je přišli podpořit. Největší ohlas mají samozřejmě v Kysucích, odkud pocházejí. Nicméně i jinde na Slovensku a u nás podporu na koncertech získali, ačkoli ne vždy to bylo tak „bohaté“ a živé jako v Kysucích. Přesto jsou za toto vděční, neboť poznali alespoň spoustu nových lidí. Každý koncert, který kapela odehrála, ji posunul nějakým způsobem dál. Takže se stalo, že si Immersion jednoho dne zahráli i s Čad, Catastrofy, Majster Kat, Ramchat, Rust2Dust, Debustrol, Horkýže Slíže, Konflikt a mnoha dalšími skvělými kapelami.

Kapela kromě jiného organizuje již třetí ročník jednodenní festivalu „All for one“ a výtěžek z této akce jde vždy nějakému nemocnému dítěti na podporu jeho léčby. Aktuálně kapela vydala EP „Homeless“, které bylo nahráno v GM Studiu v Jablunkově a jehož mastering dělal Brian Bajak. Pokud si jej chcete poslechnout, tak možnosti je několik, neboť je dostupné například na iTunes, Spotify, Deezer a podobných platformách.

Immersion mají zatím pěkně našlápnuto k úspěchu, ale cesta k němu je trnitá, takže doufejme, že z ní nesejdou.

O autorovi

Prakticky neexistuje nic, co bych o sobě nevěděl, ale zároveň nic, co bych chtěl, aby věděli ostatní. Podstata tajemna :-)

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x