Konec pracovního týdne si opět nachystal pár videoklipových premiér, tak si je pojďme prohlédnout.

Jednou z nejočekávanějších desek příštího roku bude určitě „Gods of Violence“ od thrash metalových velikánů Kreator. Ta sice vyjde až 27. ledna 2017, ale parta okolo Milleho Petrozy z ní dává ochutnávat už teď. Po titulní skladbě „Gods of Violence“ je venku video k písni „Satan Is Real“. Nejedná se o žádnou rychlou sypačku, ale troufám si tvrdit, že refrén bude zpívat s kapelou nejedno město, kam Kreator v rámci své tour přijedou.

Norští Trollfest vyměnili čmeláčí kostýmky za skautské uniformy, alespoň v novém klipu „Steel Sarah“, jehož začátek obstarávají balkánské melodie. Celé video se nese v tradičním duchu, takže vám jeho sledování postupně roztáhne do ústa do pořádného úsměvu. I Trollfest si na nás chystají nové album, jejich „Helluva“ vychází 24. února 2017.

Další kapelou, která láká fanoušky na své chystané album, jsou finští melodeath metalisti Mors Principium Est. Ti k propagaci alba „Embers of a Dying World“ zvolili video k písni „Reclaim The Sun“. Mocné klávesové aranže, řízné kytary a parádní vokál Villeho Viljanena znamenají, že 10. února vyjde silné melodeathové album.

Na závěr je tu nový videoklip italských alternativců Ashes to Ashes. V jejich sestavě došlo ke změně zpěvačky, když Martu Vassallo vystřídala letos v říjnu Giulia Sarpero. Jak si s kapelou sedla, se můžete přesvědčit ve videu ke skladbě „Once Upon a Time“, které opět režíroval Cesare Bignotti.

Nyní se nebude jednat o videoklip, ale v tomhle případě to nevadí. Němečtí death metalisté Deserted Fear zanedlouho vypustí svou třetí studiovou desku „Dead Shores Rising“Do kalendáře si poznamenejte 27. leden 2017. Píseň „The Carnage“ ukazuje sílu a dravost nové desky. Živě je můžete spatřit na festivalu Brutal Assault 2017.

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x