Po krátké letní přestávce se českobudějovičtí Marked As An Enemy připomínají dalším klipem “How Does It Feel?”. Navazují tak na singl “Ghosts”, který byl prvním počinem z aktuálně připravované desky.

„S deskou jsme zhruba v polovině práce, termín vydání proto ještě zatím nebudeme prozrazovat. Předpokládáme ale, že by to mohlo být někdy v průběhu roku 2022. Netlačíme na pilu a naopak se nám zalíbilo, jakým způsobem se nám tvorba vyvíjí. Dáváme tomu čas a každý písni se hodně věnujeme. Uspěchaný věci stojí dost často za prd (smích).“, říká na téma desky zpěvák Radek.

“I tato píseň je o vnitřním konfliktu člověka. Vypráví o uvědomění si svých selhání a špatných kroků v životě, kterými negativně ovlivňuje a ubližuje nejen svému okolí ale i sobě samému. V tu chvíli chce zapomenout a odpustit svému bývalému já.“

I v tomto songu MAAE potvrzují rozhodnutí posunout se k temnějšímu a hutnějšímu soundu, ale zároveň se zde objevují typické melodické linky a na krátko se vrací i čistý zpěv.

“Minulý singl pro nás měl docela úspěch. Měl skvělé ohlasy a během prvních pár měsíců nasbíral více než 120 000 poslechů na Spotify. Jsme proto moc zvědaví, jak si povede “HDIF?”, který pro nás spolu s prvním singlem představuje novou éru MAAE.” doplňuje Radek.

Videoklip vyšel 17.9.2021 na Marked As An Enemy Youtubovém kanálu a o 3 dny později na všech ostatních streamovacích platformách.

 

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x