Křest split alba Chirality 7.8. v Modré Vopici

V sobotu 7.8. se chystá v pražském klubu Modrá Vopice křest split alba „Chirality“, které společně vydaly kapely Noisebleed a Nocturnal Pestilence 28. května. Během večera vystoupí obě zmíněné kapely a můžete se těšit i na support, který zastupuje spřízněná parta obou kapel a fanoušky oblíbená progresivní Rise of Surya.

A co se bude vlastně křtít? Deska „Chirality“ je výjimečná nejen tím, že se jedná o „splitko“, ale také na ní uslyšíte vedle hlavních zpěvaček další čisté i growlující hlasy hostů, které si kapely přizvaly. Vzájemnou spoluprací na tomto albu obě kapely vystoupily ze své komfortní zóny a zajetých kolejí a na „splitko“ nahrály songy, které mírně vybočují z jejich klasického repertoáru a nikde jinde nevyjdou.

A protože „Chirality“ je společným počinem obou kapel, nebudou chybět ani naživo oblíbené hostovačky – konkrétně skladby „Phantom Mind“ od Noisebleed. Těšit se můžete i na „The Witch“ nebo na epickou emocionální věc s českým názvem „Slavín“ od Nocturnal Pestilence

Split album „Chirality“ si můžete poslechnout na Spotify a dalších hudebních platformách. Fajnšmekři si mohou zakoupit limitovanou edici vinylů podepsanou všemi členy obou kapel, která vyšla v počtu pouze 20 kusů a již je téměř rozebraná. Proto neváhejte a napište si kapelám o svůj jedinečný kousek do sbírky domácích metalových interpretů!

Pokud máte přes léto hlouběji do kapsy, určitě vás potěší fakt, že vstupné na akci 7.8. je dobrovolné! Doporučujeme však podpořit všechny účinkující kapely alespoň menším příspěvkem na cestovní výdaje. 🙂

https://www.facebook.com/events/328776268722470/

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x