Jak jsme již psali, 26. dubna vychází u Pelagic Records třetí řadová nahrávka post-rockerů Lost in Kiev, která se bude jmenovat „Persona”. Po vydané titulní písni následuje skladba druhá – „Lifelooper®”, která je zasazena do filmově pohlcujícího video zpracování.  

Lost in Kiev slibují surové pasáže, filmovou dramatičnost a výpravnost a větší příklon k synthovým dimenzím, ale nechtějí zapomenout na melancholické nálady, které jsou pro zvuk Pařížanů tolik typické.

„Lifelooper®” potvrzuje slova kapely. Energická a surová kytarová práce, podkreslená vibrující a těžkou basou, po chvíli exploduje a nastane ticho, z něhož vychází  jen pulsující synthový rytmus, vzápětí na sebe nabalující další a další samplované omamné barvy a atmosferické kytarové efekty. Skladba má zároveň, stejně jako „Persona”, soundtrackový potenciál. Vyšší inteligence přichází, nechte se strhnout post-rockovým sci-fi příběhem, který by mohl určit směr moderního post-rocku.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x