Lost in Kiev představují budoucnost post-rocku se synthovou novinkou Lifelooper®

0

Jak jsme již psali, 26. dubna vychází u Pelagic Records třetí řadová nahrávka post-rockerů Lost in Kiev, která se bude jmenovat „Persona”. Po vydané titulní písni následuje skladba druhá – „Lifelooper®”, která je zasazena do filmově pohlcujícího video zpracování.  

Lost in Kiev slibují surové pasáže, filmovou dramatičnost a výpravnost a větší příklon k synthovým dimenzím, ale nechtějí zapomenout na melancholické nálady, které jsou pro zvuk Pařížanů tolik typické.

„Lifelooper®” potvrzuje slova kapely. Energická a surová kytarová práce, podkreslená vibrující a těžkou basou, po chvíli exploduje a nastane ticho, z něhož vychází  jen pulsující synthový rytmus, vzápětí na sebe nabalující další a další samplované omamné barvy a atmosferické kytarové efekty. Skladba má zároveň, stejně jako „Persona”, soundtrackový potenciál. Vyšší inteligence přichází, nechte se strhnout post-rockovým sci-fi příběhem, který by mohl určit směr moderního post-rocku.

Sdílení

O Autorovi

Redaktor webů Metalirium a Marastmusic. Posluchač black, sludge, stoner, post metalu, post rocku, shoegaze a různých variací ambientu a experimentální atmosferické hudby. Pravidelný návštěvník koncertů a festivalů.

Komentujte

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na