Francouzská formace, soustředěná kolem muzikanta Gautiera Serra, známého jako Igorrr, zažila v předchozích dnech výrazný zásah do své jevištní podoby. Zpěváci Laurent a Laure se oba rozhodli opustit řady tohoto avantgardního spolku, byť každý z jiných pohnutek.

Jak kapela zveřejnila na svém FB profilu, Laurent se vzhledem ke svému osobnímu přesvědčení rozhodl neočkovat se proti covidu, což za současné situace a za současných opatření znamená, že nemůže s kapelou cestovat a hrát. Zpěvačka Laure se pro změnu stále méně účastnila zkoušek, aby se mohla více věnovat svému soukromému životu.  Ve velmi krátké době se tedy Igorrr ocitl bez obou vokalistů, ačkoliv z vyjádření kapely vyplývá, že vzájemné vztahy zůstávají korektní.

Ta samé tiskovka ale přinesla i dobré zprávy: Igorrr představil nejen novou dvojici vokalistů, ale také nového kytaristu. Ženských partů se ujala řecká sopranistka Aphrodite Patoulidou, mužských partů pak JB Le Bail. Kytary se chopí Martyn Clement.

V této sestavě by se Igorrr měl představit publiku na festivalu Josefstadt, tedy na „malém Brutalu“, a to v půlce srpna ve vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře.

Původní vyjádření kapely najdete na jejich FB profilu: https://www.facebook.com/IgorrrBarrroque

Foto: FB

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x