Celá událost se odehrála poté, co se vynořil skandál usvědčující Davida Ellefsona z podvádění své manželky. Na internetu se totiž objevily textové zprávy a explicitní videa, kde basák sexuálně obtěžoval velmi mladou fanynku. Ellefson prohlásil, že na tento trapný materiál, který unikl na internet, není nijak pyšný, přesto je ale vytržený z kontextu a zmanipulován tak, aby způsobil maximální újmu jeho kariéře a rodině. Sama dívka se hudebníka zastává a veškerou vinu bere na sebe. Dokonce tvrdí, že je i zletilá.

Dave Mustaine však vydal prohlášení, ve kterém píše: Chceme naše fanoušky informovat, že David Ellefson již není součástí kapely a oficiálně se s ním rozcházíme. Toto rozhodnutí nebereme na lehkou váhu. I když neznáme každý detail toho, co se stalo, to, co již bylo odhaleno je dosti na to, aby se naše další spolupráce stala nemožnou. Těšíme se, až v létě uvidíme naše fanoušky, a nemůžeme se dočkat, až budeme sdílet naši novou hudbu se světem.

Končí tak dlouhodobá spolupráce Megadeth a Ellefsona, který byl součástí kapely od jejího vzniku v roce 1983 až po rozpad v roce 2002. Ke smečce se však vrátil v roce 2010.

O autorovi

Metalcore & Black Metal <3

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x