Visigoth, Tribulation, Night In Gales, Orphaned Land představují ukázky z chystaných alb

Máme tu čtyři lyric videa ze čtyř chystaných alb. Určitě se je na co těšit.

Americká skvadra Visigoth, jejíž epický sound čerpá z klasického amerického power metalu a NWOBHM, opět vzdá hold heavy metalu osmdesátých let na albu Conqueror’s Oath, které 9. února vydává Metal Blade.

Night In Gales se vrací s albem nazvaným The Last Sunsets, které vyjde 23. února. Podle promo materiálů se má jednat o návratu k hudebním kořenům kapely. O mix a mastering alba se postaral legendární Dan Swanö.

Abum Lady Death od švédských depkařů Tribulation je jedním z nejočekávanějším alb prvního kvartálu 2018 a nyní se k našim uším dostává titulní song, který zní setsakramentsky dobře. Album vyjde 26. ledna pod hlavičkou Century Media.

Orphaned Land představují překvapivě tvrdý song „We Do Not Resist“ z desky Unsung Prophets & Dead Messiahs, která vyjde 26. ledna. Nedávno také vyšel singl „Like Orpheus“ s videoklipem (pro zajímavost: klip sleduje konzervativního Žida a muslimku, kteří se setkají na koncertě Kreator), na kterém hostuje Hansi Kürsch. Soudě podle těchto dvou ukázek, nové album OL bude určitě pecka.

Podobné články

Visigoth, Tribulation, Night In Gales, Orphaned Land představují ukázky z chystaných alb

About The Author
- Satan is real.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na