Srdce všech fanoušků nové vlny thrash metalu plesají, už za pár dní se v Praze dočkají předčasného vánočního dárku! V MeetFactory vystoupí MUNICIPAL WASTE spolu s TOXIC HOLOCAUST, ENFORCER A SKELETAL REMAINS.
Bláznivá parta z americké Virginie v říjnu vydala EP The Last Rager a je samozřejmě potřeba ho vyvézt do světa v rámci Winter tour, která čítá celkem 16 zastávek v 8 zemích starého kontinentu. Těšit se můžete krom novinek i na osvědčené hitovky typu „You’re Cut off“, „Sadistic Magician“ nebo „Born to party“.
Do kufru si krom notné dávky humoru, která je provází od začátku jejich kariéry, přibalili své věrné soudruhy TOXIC HOLOCAUST. Také parta kolem Joela Grinda v říjnu vydávala novou nahrávku a dle dosavadních ohlasů je „Primal Future: 2019“ jedním z nejlepších počinů, jaké tato trojčlenná partička pohybující se na hranicích speed, thrash a black metalu vydala.
Plodné období za sebou mají i speed/heavy Švédové ENFORCER. Ti v letošním roce vydali plnohodnotné album „Zenith“, které mezi jejich věrnými fanoušky budilo poměrně rozporuplné reakce, ale naživo se určitě můžeme těšit na průřez celou jejich tvorbou.

Nejmladší kapelou této předvánoční besídky jsou pak SKELETAL REMAINS z Kalifornie, kteří si na scéně stihli za 8 let působení vydobýt solidní jméno. Jejich death ostřejší než poctivé chili con carne bude dozajista důstojným openerem nadupaného večera!
14. prosince tedy natáhněte nábojové opasky, vytáhněte ze skříně odrbanou vestu a přijďte si do Meet Factory (kam byl koncert kvůli zájmu přesunut z Chmelnice) užít thrashový nářez, na který pak budete moct vzpomínat během výplachu uší koledami!
FB Event: https://www.facebook.com/events/478894012658841/
Předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/302
MUNICIPAL WASTE
TOXIC HOLOCAUST
ENFORCER
SKELETAL REMAINS