Noctem rozjedou pekelnou show v Brně a Plzni!

0

Noctem jsou bezesporu nejvýraznější kapelou ze Španělska. Pokud je tato země zmíněna ve spojitosti s metalem, nikoho snad ani nemůže napadnout jiné jméno, než Noctem. Kapela založena roku 2001 stihla vydat čtyři skvělá alba, splňující vysoké světové standardy v rámci black a death metalu. Dvou žánrů, jež Noctem stmelují dohromady exotickou temnotou. To, že Noctem nabývají na popularitě, dokazuje poslední nahrávka „Haeresis“, vycházející pod labelem Prosthetic Records roku 2016. Vizuální stránka materiálu totiž vznikla pod štětcem Setha Sira Antona, jehož můžete znát jako hlas mocných Septicflesh, ale i jako nadaného malíře.

Španělé jsou v koncertním zápřahu. Čekají je velká turné Haeresis Espaniam Ritus a Eastern Crusade. Českou republiku zasáhne Easter´s Haeresis tour, a to hned dvakrát! 30. března se odehraje masakr v Plzni, kde kapela zahraje v klubu Parlament s kapelami 1000 Bombs, Dysangelium a Ordos.

FB event zde.

První dubnový den, vycházející na neděli, Noctem navštíví Brno s jediným cílem – zdemolovat Melodku. S nimi zahrají metalcoroví mladíci Foltost. Více informací o této akci naleznete v kalendáři akcí, kde si můžete prohlédnout všechny blížící se koncerty.

Sdílení

O Autorovi

Vše začalo nabídkou na amatérské hudební recenze pro blog mé kamarádky. Díky tomu se zrodila myšlenka, z myšlenky se stala touha a z touhy poslání. Do mého portfolia v současnosti patří firmy Tiscali, Digital Plus, portál Sueneé Universe a hudební weby Marastmusic, Metalirium a Obscuro. Nyní si plním další sen – napsat knihu. Na prvním vydání usilovně pracuji!

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x