Noctem rozjedou pekelnou show v Brně a Plzni!

Noctem jsou bezesporu nejvýraznější kapelou ze Španělska. Pokud je tato země zmíněna ve spojitosti s metalem, nikoho snad ani nemůže napadnout jiné jméno, než Noctem. Kapela založena roku 2001 stihla vydat čtyři skvělá alba, splňující vysoké světové standardy v rámci black a death metalu. Dvou žánrů, jež Noctem stmelují dohromady exotickou temnotou. To, že Noctem nabývají na popularitě, dokazuje poslední nahrávka „Haeresis“, vycházející pod labelem Prosthetic Records roku 2016. Vizuální stránka materiálu totiž vznikla pod štětcem Setha Sira Antona, jehož můžete znát jako hlas mocných Septicflesh, ale i jako nadaného malíře.

Španělé jsou v koncertním zápřahu. Čekají je velká turné Haeresis Espaniam Ritus a Eastern Crusade. Českou republiku zasáhne Easter´s Haeresis tour, a to hned dvakrát! 30. března se odehraje masakr v Plzni, kde kapela zahraje v klubu Parlament s kapelami 1000 Bombs, Dysangelium a Ordos.

FB event zde.

První dubnový den, vycházející na neděli, Noctem navštíví Brno s jediným cílem – zdemolovat Melodku. S nimi zahrají metalcoroví mladíci Foltost. Více informací o této akci naleznete v kalendáři akcí, kde si můžete prohlédnout všechny blížící se koncerty.

Podobné články

Noctem rozjedou pekelnou show v Brně a Plzni!

About The Author
- Black, post, doom (sludge/stoner), ambient, noise, drone, post-rock, shoeagez (Harakiri for the Sky, Anomalie, Downafall of Gaia, Sedna, Belphegor, Horna, Blaze of Perdition, Hetroertzen, Sarkrista, Inferno, Alcest, Les Discrets, Lost in Kiev, Last Leaf Down, God is an Astronaut, Infestus, Marduk, Ad Hominem, Rotting Christ, Kroda, Baptism, Khors, Nokturnal Mortum a mnoho dalšího. Redaktor webů: Marastmusic.com, Metalirium.com, Bes Webzine.sk

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na