Nové klipy, nová muzika

Další týden se přiblížil svému konci a o novou muziku ani klipy opět nebyla nouze…

Frýdecko-místecká crossover kapela Under the Skin stihla během měsíce vydat svoje první video a pokřtít desku „Planet’ Earth’s Survivors“. Na albu je i stejnojmenná pecka, ke které byl pořízen animovaný klip z dílny all4band.com. Rozhodně se jedná o počin, na který stojí za to se podívat!

Švýcarská atmo black metalová kapela Cân Bardd chystá na přelomu roku vydat svou prvotinu „Storm in the Mountain“. Pro tuhle příežitost bylo uvolněno video „A Gift for Nature“, které je velice vydařenou upoutávkou na album. Jedenáctiminutový epos nabízí vše, co posluchač od pojmu atmosférický black metal očekává.

Progresivní deathcore kapele Despite Exile z italského Udine vyšlo 17. listopadu u Lifeforce Records album „Relics“. Jedná se o jejich třetí nahrávku, na které skupina přináší pořádnou dávku energické muziky. Co říkáte?

A poslední novinkou je ochutnávka z chystaného alba norské stálice melodické hard’n’heavy hudby, Audrey Horne. Těm vyjde u Napalm Records 12. ledna šestá studiovka „Blackout“, na níž bude pětice z Bergenu opět rozdávat melodickou radost. Tak si pusťte skladbu „This Is War“ a nalaďte do správné hard’n’heavy pohody.

 

 

Podobné články

Nové klipy, nová muzika

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na