Novinky od Thaw, Under The Skin a Elbe

0

Polská kapela Thaw opět útočí na nervovou soustavu. Noise/ambietní spolek chystá svou čtvrtou studiovku, která ponese název „Grains“. Novinka vyjde pod labelem Agonia Records 8. 12., obsahovat bude pět kousků a dostupná bude i na imitovaných LP, na kterých by nervydrásající kompozice mohly vyznít jestě strašidelněji. Inu, pusťte si uvolněnou skladbu „Wielki Piec“…

Druhou novinku, i když už pár dní starou, má na svědomí frýdeckomístecká rock/crossover kapela Under the Skin. Chlapi se před měsícem vytasili s premiérovým klipem k písni „Under the Skin“, která znamenala předzvěst jejich druhého alba „Planet Earth’s Survivors“, jež vyšlo 28. 10.

Za poslední novinkou se vydáme do Šumperku, odkud pochází dvojice Stanislav Jelínek a Martin „Spacosh“ Peřina. Fascinováni krajinou Jeseníků dělají pod názvem Elbe ambient/post rockovou hudbu, jež je obrazem tajemných jesenických zákoutí. Pokud se chcete vypravit do jejich světa, tak na příští rok chystá Elbe album „Sudety“, které vyjde u Epidemia Records – a skladba „Stollenhau“ na něm nebude chybět.

 

Sdílení

O Autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na