Začátek června je tu, festivaly se blíží, slunko do nás pere a stejně tak do nás perou kapely svá nová videa. Máme pro vás tři novinky, kde prim hraje domácí scéna.

Marek „Frodys“ Pytlík působí kromě Awrizis i v post-rockové formaci Postcards from Arkham a právě z Arkhamu přiletěla první novinka. Parádní video, doplněné rockově metalovým řáděním, jehož atmosféru zvýrazňují jako pomyslnou třešničku na dortu smyčce. To vše je obsaženo ve skladbě „The Kvlt Ov Dream“, jež nebude chybět na chystané novince „Manta“. Ta vyjde v srpnu u MetalGate Records a už nyní si ji můžete předobjednat na jejich stránkách.

V USA působí banda výrostků, kteří se jmenují Caracalla. Tahle pětice míchá smrtící kombinaci deathcoru, djentu a progu a vše je k nalezení na zatím jediné desce nazvané „Blood Eagle“ (2015). Z ní vytáhli song Cimmerian Shade, aby za pomoci Shaterred Glass Films udělali koncertní klip. Inu, kluci se s tím nemažou…

Poslední novinkou se vrátíme zpátky do naší země, konkrétně do Turnova. Tam sídlí death metalová kapela Purnama, jež 1.7. vydává debut „Lioness“ a ke stejnojmenné písni udělali kluci lyrics video. Těšte se na brutální materiál.

Foto:facebook.com/PostcardsFromArkham

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x