Co se takhle podívat na nová videa z československé scény? Dvě lyrics videa a jeden ofiko klip. No nic, jde se na to.

Začneme u našich východních sousedů. Nedávno jsme přinesli info z tábora košických Meredith ohledně jejich klipu „Flash of Death“, který kapela věnovala hrdinům 2. světové války. Datum zveřejnění bylo stanoveno symbolicky na 8. 5., a to bylo samozřejmě dodrženo. Energická muzika s klipem z dílny Marka Balage vytváří produkt, která by se nemusel ztratit ani v zahraničí.

Za dalším metalcorovým videem se přesuneme z východního Slovenska na východní Moravu, přesněji do Uherského Hradiště, za bandou Made by Zero. Ta prostřednictvím povedého lyrics videa k songu „The Helios“ představuje svou vizi, jak by to asi tak mohlo dopadnout, kdyby Slunce ukázalo svou pravou ničivou „tvář“. Video vytvořil umělec vystupující jako Cubic.

Poslední novinku má na svědomí brněnská melodeathová šleha Vanguard. V současné době kluci dělají na desce „II“, jež by mohla být snad ještě koncem roku venku. Aby vám ale nebylo po Vanguard smutno, tak si už teď můžete pustit skladbu „Sunshine Never Comes“, která na chystané desce nebude chybět. Zároveň se představuje i nová posila kapely, bubenická mašina Igor Botko.

Foto:facebook.com/madebyzeroband

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x