Přinášíme výběr videoklipů, které vyšly začátkem ledna.

Vypadá to, že v tvorbě Arkony dochází malinko ke stylistické změně směrem k atmosferickému, progresivnímu výrazu. Tuto atmosféru vystihuje i minimalistický videoklip. Album Khram vychází 19. ledna.

Kdo by se netěšil na nové album HFTS, které vyjde v únoru a na únorový koncert v Ostravě a březnový v Brně? Čekání si můžete ulehčit singlem, který je ochutnávkou emoční jízdy, kterou přinese album Arson (na recenzi se pracuje a věřte, že je fakt na co se těšit).

Kdo by se netěšil na nové album této švédské partičky? Album Cobra Speed Venom vychází v březnu a Metal Blade nás už teď navnazuje tímto videoklipem.

Dánští proggeři Anubis Gate představují singl „Black“ s videoklipem ze svého aktuálního alba Covered In Black. Klip se zaobírá dosti depresivním tématem, tak si pro jistotu nachystejte kapesník.

Album Conqueror’s Oath už vyšlo 9. února. Teď tu máme plnohodnotný videoklip, který se pěkně doplňuje s hudebním worshipem heavy-metalu 80. let této kapely.

Album The Untamed Wilderness vyšlo loni pod hlavičkou Lifeforce Records, nyní zde máme už druhý klip (první klip je k songu Dark Earth), tentorát s hrdinskou tématikou.

Mammoth Grinder nehodlají nadělovat slunce do duše, ale tvrdý mix sludge, hardcore a death-metalu. Album Cosmic Crypt vychází 26. ledna pod hlavičkou Metal Blade.

A na odlehčení si můžem dát veselou opileckou písničku od pirát-coreové grupy Rumahoy.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x