Připravili jsem pro vás stručný výběr aktuálních videoklipů, které stojí za pozornost:

Norská sestava Leprous, jež bez pochyb patří mezi nejoriginálnější a nejvýraznější zástupce moderního prog metalu, na konci října vydává desku „Pitfalls“. Vychutnejte si skvělý singl a videoklip.

GosT je americký dark-syntwave (neboli „slasherwave“) projekt z USA, jehož poslední album„Posessor“ mělo takový úspěch, že od Blood Music kapela přešla k velkému labelu Century Media. Nové album „Valediction” vyjde v říjnu. GosT budete moct vidět v listopadu naživo s Mayhem a Gaahls WYRD v pražské Meet Factory.

Debut americké deathmetalové skupiny Vitriol z Portlandu nazvaný To Bathe from the Throat of Covardice“ právě vychází. 15. září budete Vitriol moct vidět naživo v brněnské Melodce, kde zahrají s Nile a Hate Eternal.

Dva roky po vydání úspěšného alba Stonehymn“ italští Winter Rose natočili další power metalový opus Wintersaga“, který na konci září vyjde u Napalm Records. Italský power meta,l jak vidno, neztrácí na živelnosti.

Belgičtí grindeři Brutal Sphincter vydávají ztřeštěnou a zřejmě ne moc politicky korektní desku „Analhu Akhbar“. K prvnímu singlu připravili pěkně vypečený videoklip.

O autorovi

Satan is real.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x