Novinky od Halcyon Way a Cast the Stone

Na konci pracovního týdne jsme zaznamenali dvě novinky od kapel spadajících pod label Agonia Records. A jelikož nejsme žádní lakomci, rádi se o ně s vámi podělíme.

Cast the Stone je americká kapela fungující od roku 2002, ovšem s debutem přichází až teď. Debut ponese název „Empyrean Atrophy“ a bude nabitý zemitým death metalem do poslední vteřiny. Aby taky ne, když  mezi členy patří Mark Kloeppel (Misery Index), Derek Engemann (ex-Cattle Decapitation, Conflus) a Jesse Schobel (Oracle). Tyto ne neznámé muzikanty doplňuje od mikrofonu jistý Andrew Huskey. Jak jim to šlape, se můžete přesvědčit prostřednictvím lyric videa k písni „As the Dead Lie“ anebo počkat na 31. srpen, kdy „Empyrean Atrophy“ vyjde.

Druhou novinku mají na svědomí prog metaloví Halcyon Way. Chlapáci z Atlanty mají před sebou vydání čtvrté studiovky nazvané „Bloody but Unbowed“, na níž se do skoro padesáti minut vlezlo hned jedenáct písniček. Novinka se objeví na pultech 3. srpna. Halcyon Way už nejsou žádní vyjukaní zajíci a na jejich tvorbě je to znát. Inu, zde je klip k písni „Blame“ a posuďte sami.

Foto:www.metal-archives.com

Podobné články

Novinky od Halcyon Way a Cast the Stone

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na